Известување – Базен 29.02.2024

Заштеди 2.500 денари со 3 месечна Спа членарина

Уплати 3 месеци за Спа со износ од 11.000 денари, заштеди 2.500 денари од регуларната месечна членарина и уживајте во услугите на базен, спа и парна соба. А доколку сакате да го комплетирате вашето уживање во денот, закажете масажата изведена од стручни лица од...
3 месеци Фитнес за 6.000 денари

3 месеци Фитнес за 6.000 денари

Уплати, вежбај неограничено за 3 месеци фитнес по цена од 6.000 денари и заштеди 1.500 денари од месечната членарина. Остани активен и во форма за време на лето. Те чекаме во фитнес. Уплатата може да ја извршите преку апликацијата на полето...
НАЈДОБАР ПОДАРОК

НАЈДОБАР ПОДАРОК

Подарок-картичките се елегантно решение кога треба да одберете подарок за сечиј вкус и комплетно задоволство. Направете го дарувањето посебен момент за уживање во Фитнес, Спа или Масажа во Скај Велнес. Посетете нѐ во нашиот центар или онлајн преку нашата веб страна и...
Исхрана после вежбање: Што треба да јадете и кога?

Исхрана после вежбање: Што треба да јадете и кога?

Кога станува збор за фитнесот, започнувањето на вашите тренинзи е само дел од сложувалката. Исхраната е уште еден дел ако сакате да го извлечете максимумот, за да му дадете на вашето тело она што треба да се чувствувате моќни за време на тренингот и да ги искористите...