Sky wellness

Бар

ПОСЕТИ НЕ ДЕНЕС

Посети го нашиот Бар.

Овошните салати, чиа пудинзите, свежото смути се само дел од понудата на Sky Wellness барот кој е тука да го надополни истрошеното, да ве освежи и натера да се вратите повторно.
Sky Wellness – Место кое буди убави спомени

[dnxte_masonary gallery_ids=”30464,30371,30718,30719,30720,30721,30722,30724″ gallery_orderby=”rand” dnxte_show_title_and_caption=”off” _builder_version=”4.8.2″ _module_preset=”default”][/dnxte_masonary]