Classes & Programs

Нашите услуги

Фитнес

Дозволете вежбањето да ви стане навика кој ќе го иднетификува вашиот нов начин и стил на живеење. Спортските навики, се секогаш добри навики.
Sky Fitness центарот за добро здравје и енергија во текот на целиот ден.

Спа

Нека утрата ви станат омилен дел од денот, а услугите на Sky Wellness Spa неизбежно секојдневие.
Пливањето во комбинација со спа ја подобруваат циркулацијата, го зголемуваат нивото на енергија, прават детокс на организмот и создаваат моменти на уживање кои траат.

Масажа

Чуството кое добрата масажа го предизвикува е момент кој трае и ги буди сите ваши сетила.
Дозволете му на вашето тело масажа за енергија и свежина во текот на целиот ден.
Sky Wellness е секогаш тука за вашиот ден да биде поубав и пофункционален.

Бар

Овошните салати, чиа пудинзите, свежото смути се само дел од понудата на Sky Wellness барот кој е тука да го надополни истрошеното, да ве освежи и натера да се вратите повторно.
Sky Wellness – Место кое буди убави спомени.