SKY WELLNESS

ЗА НАС

DREAMS DON’T WORK
UNLESS YOU DO!

За нас

Прв и единствен community fitness & health club во главниот град, каде на едно место може да уживате во спа центар ( сауна, парна бања, турски амам) , базен, студио за масажи, фитнес центар, мултуфункционален фитнес, food and fresh бар, детска школа за пливање, персонални тренинзи … лоциран во висококатниците „Џевахир Скај Сити“ во општина Аеродром, Скопје, на булевар „Србија“ и „Трета Македонска Бригада“ кој овој центар го прави лесно достапен за жителите на повеќе скопски општини како Аеродром, Центар, Кисела Вода, Гази Баба, Чаир … На повеќе од 2.000 метри квадратни, со современ систем за вентилација, ладење и греење, место кое со секоја нова година го посетуваат се повеќе клиенти … Со секој нов ден, растеме и се менуваме заедно. Новитетите и кретивниот пристап кон работата се наша одлика, сето тоа во консултација со секој еден наш посетител.

“Finally, A Gym Culture Where Everyone is Welcome.”

Work

Bigger.Faster.Stronger

Претплати Се!

РАБОТНИ Часови

Понеделник-Петок: 06:00 – 22:00
Сабота и Недела: 08:00 – 22:00