Sky wellness

Bigger.Faster.Stronger

Join The Movement

Скопје, Аеродром – Џевахир Скај Сити

Повикај: 02 615 5000 / 02 615 5001

Биди во тек со новостите

Претплати се и биди меѓу првите кои ќе бидат известени за сите наши нови понуди и промоции

За нас

Прв и единствен community fitness & health club во главниот град, каде на едно место може да уживате во спа центар ( сауна, парна бања, турски амам) , базен, студио за масажи, фитнес центар, мултуфункционален фитнес, food and fresh бар, детска школа за пливање, персонални тренинзи … лоциран во висококатниците „Џевахир Скај Сити“…

Нашата галерија

Work

Bigger.Faster.Stronger

КОНТАКТИРАЈ НЕ!

12 + 4 =

РАБОТНИ Часови

Понеделник-Петок: 06:00 – 20:00
Сабота и Недела: 08:00 – 22:00